Trenerzy e-sportu

Nasi trenerzy e-sportu to wykwalifikowana kadra pracująca w branży e-sportowej od kilkunastu lat. 
Na co dzień prowadzą zajęcia w szkołach o profilu e-sportowym, internetowe treningi e-sportowe oraz zajmują się organizacją eventów e-sportowych.

Szkolą uczniów na wielu płaszczyznach e-sportu: m.in rywalizacja e-sportowa, psychologia e-sportowa, organizacja eventów e-sportowych czy zarzadzanie klubem/organizacją e-sportową.

Mateusz marczevka Marchewka

Trener e-sportu oraz CS:GO, analityk, organizator turniejów i koordynator sekcji CS:GO w organizacji e-sportowej Universe.gg.

Założyciel Esportology.

Aktywny zawodnik gry Counter-strike od 2007 roku, trener CS:GO od 2017 roku. Zwiedził jako zawodnik i trener kilkadziesiąt turniejów lanowych. Prowadził zajęcia z zakresu sportów elektronicznych w 12 szkołach średnich o profilu e-sportowym na terenie całego kraju.

Trener kilkunastu półprofesjonalnych drużyn CS:GO. Pomysłodawca i organizator Polskiej Ligi Klas E-sportowych. Twórca pierwszego w Polsce programu szkoleniowego z gry Counter-strike dla amatorskich i półprofesjonalnych zawodników.

Kuba Rachobiński

Trener e-sportu, organizator eventów e-sportowych, social media manager

Trener i wykładowca w Esportology.

Z Polską sceną e-sportową związany od 2010 roku. Organizator turniejów e-sportowych, trener drużyn Counter Strike Global Offensive, manadżer drużyn oraz organizacji e-sportowych. Na swoim koncie posiada występy na Mistrzostwach Polski a także na innych wielu turniejach.

Aktualnie właściciel organizacji e-sportowej UNIVERSE.GG oraz Specjalista ds. Komunikacji i Social Media w TVN. Swoim uczniom przekazuje niezbędną wiedzę z dziedziny Counter Strike Global Offensive, Social Mediów oraz organizacji eventów.

Michał kiro Łoś

Trener e-sportu, analityk, administrator turniejów.


Trener CS:GO w Esportology

Aktywny od 7 lat jako gracz CS:GO, uczestnik wielu mniejszych i większych wydarzeń lanowych w Polsce. Praktycznie od samego początku Counter-Strike: Global Offensive zbierał doświadczenie jako gracz i trener. Od ponad roku intensywnie pracuje jako trener, analityk, administrator rozgrywek współpracując z takimi znanymi markami jak Jakub KubiK Kubiak czy Jarosław pasha Jarząbkowski. Już od roku nabywa swoje doświadczenie uczestnicząc w projekcie arrMY jako trener, analityk i administrator.

Były trener kilku półprofesjonalnych drużyn cs go w Polsce jak i również profesjonalnej organizacji AVEZ w ostatnim sezonie Polskiej Ligi E-sportowej dywizji mistrzowskiej.