Mateusz marczevka Marchewka

Trener, analityk, organizator turniejów i koordynator sekcji CS:GO w organizacji e-sportowej Universe.gg.

Założyciel Esportology.

Aktywny zawodnik gry Counter-strike od 2007 roku, trener CS:GO od 2017 roku. Zwiedził jako zawodnik i trener kilkadziesiąt turniejów lanowych. Prowadził zajęcia z zakresu sportów elektronicznych w 12 szkołach średnich o profilu e-sportowym na terenie całego kraju.

Trener kilkunastu półprofesjonalnych drużyn CS:GO. Pomysłodawca i organizator Polskiej Ligi Klas E-sportowych. Twórca pierwszego w Polsce programu szkoleniowego z gry Counter-strike dla amatorskich i półprofesjonalnych zawodników.

Kuba Rachobiński

Trener, organizator eventów e-sportowych, social media manager

Trener i wykładowca w Esportology.

Z Polską sceną e-sportową związany od 2010 roku. Organizator turniejów e-sportowych, trener drużyn Counter Strike Global Offensive, manadżer drużyn oraz organizacji e-sportowych. Na swoim koncie posiada występy na Mistrzostwach Polski a także na innych wielu turniejach.

Aktualnie właściciel organizacji e-sportowej UNIVERSE.GG oraz Specjalista ds. Komunikacji i Social Media w TVN. Swoim uczniom przekazuje niezbędną wiedzę z dziedziny Counter Strike Global Offensive, Social Mediów oraz organizacji eventów.

Bartosz Jarosiński

Trener, analityk, koordynator sekcji League of Legends w Esportology

Pomaga pojedyńczym zawodnikom jak i całym drużynom w rozwijaniu swoich umiejętności w rozgrywce league of legends oraz w branży e-sportowej.

Był koordynatorem klubu piłkarskiego, sekcji e-sportowej Zagłębia Sosnowiec oraz współpracował z Check-Point.

W trakcie IEM Katowice 2018 był trenerem graczy Jarek “JarkoS” Kaleta i Filip “Filipthh” Kopper.

Był kapitanem drużyny Best of Five w League of Legends.

Wykłada i trenuje zawodników e-sportowych w szkołach w Katowicach, Tychach, Legnicy, Jeleniej Górze, prowadzi liczne drużyny e-sportowe oraz zawodników.

Michał kiro Łoś

GRACZ, TRENER, ANALITYK, ADMINISTRATOR


Trener CS:GO w Esportology

Aktywny od 7 lat jako gracz CS:GO, uczestnik wielu mniejszych i większych wydarzeń lanowych w Polsce. Praktycznie od samego początku Counter-Strike: Global Offensive zbierał doświadczenie jako gracz i trener. Od ponad roku intensywnie pracuje jako trener, analityk, administrator rozgrywek współpracując z takimi znanymi markami jak Jakub KubiK Kubiak czy Jarosław pasha Jarząbkowski. Już od roku nabywa swoje doświadczenie uczestnicząc w projekcie arrMY jako trener, analityk i administrator.

Były trener kilku półprofesjonalnych drużyn cs go w Polsce jak i również profesjonalnej organizacji AVEZ w ostatnim sezonie Polskiej Ligi E-sportowej dywizji mistrzowskiej.